Pop Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tutu-Tutmadı

3 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
DooDLeZz
Uzman Üye
Uzman Üye
DooDLeZz

Tutu-Tutmadı - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Tutu-Tutmadı   Tutu-Tutmadı - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ara. 31, 2009 10:00 pm

sen sen mod musun sanki tutmadı dicen hahahahahahah evt 15 yaşındayım fatih anadolu lis gidiom
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Tutu-Tutmadı   Tutu-Tutmadı - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ara. 31, 2009 10:03 pm

haa şimdi çaktım okuyunca tmm yaa TUTMADI alttaki şişkonun teki
DooDLeZz
Uzman Üye
Uzman Üye
DooDLeZz

MesajKonu: Geri: Tutu-Tutmadı   Tutu-Tutmadı - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ara. 31, 2009 11:31 pm

tuttu xD

alttaki anadolu lissesine giden bi inek xD
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Tutu-Tutmadı   Tutu-Tutmadı - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ocak 01, 2010 4:42 pm

salak tuttu ne yalan söliyim o kadar ineğim ki sınav haftaları o gün sadece 4 saat uyuyarak geçiriyorum elimde matematik testiyle yada romanlarla geziyorum nasıl anladın inek olduğumu bu arada alttaki istanbulun en baba adamı
DooDLeZz
Uzman Üye
Uzman Üye
DooDLeZz

MesajKonu: Geri: Tutu-Tutmadı   Tutu-Tutmadı - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ocak 01, 2010 8:09 pm

tutmadı ben anlarım kızımmm xD

alttaki manyağın teki xD
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Tutu-Tutmadı   Tutu-Tutmadı - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ocak 02, 2010 11:56 am

TABİ Kİ TUTMADI alttaki kendini beğenmiş
DooDLeZz
Uzman Üye
Uzman Üye
DooDLeZz

MesajKonu: Geri: Tutu-Tutmadı   Tutu-Tutmadı - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ocak 02, 2010 1:35 pm

tutmadi sen kend'n' begenm'ss'n asil

alttaki g]zel bir bayan xD
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Tutu-Tutmadı   Tutu-Tutmadı - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ocak 02, 2010 4:29 pm

tutmadı sarışın yeşil gözlü olup da tutmayan bi benim herhalde kim ne derse desin çirkinim ben ühühühühühüühühü damarımaa basstın gerizekalı canımı yaktınn uyuzuntu

nese alltaki dan brownun bütün kitaplarını okumuş Sad
DooDLeZz
Uzman Üye
Uzman Üye
DooDLeZz

MesajKonu: Geri: Tutu-Tutmadı   Tutu-Tutmadı - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ocak 02, 2010 4:43 pm

tuttu xD yaf güzel sin die incelik yapalım dedik elimize yüzümüze bulaştırdık yaaa xD

alttaki psikolojil sorunları olan kendini güzel görmeyen ama güzel olan biri xD bende görmedimde tahmin işte xD
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Tutu-Tutmadı   Tutu-Tutmadı - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ocak 03, 2010 3:35 pm

(TUTMADI TABİKİ DE)diğer adın da ozanmış ozan diyince insanın aklına daha yakışıklı erkekler geliyo ozzamn diyelim biz bu yüzden sana bu arada belkii karşılaşırız bigün kızılayda ya da fatihte o zmn görürüm ben seni nese ben de normalde türk klasiklri okurdum tarıh buğra reşat nuri gültekin gibi sonradan fantastiğe geçtim durun bi de soru sorıyım bununla ilgili

alttaki divan edebiyatına bayılır

Tutu-Tutmadı
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2